Welcome to Dentapolitan, We Care About Your Smile !

Кто мы такие?

Мы – «Дентаполитан»

Современная стоматологическая клиника, специализирующаяся на современной диагностике и лечении стоматологических заболеваний. Мы гарантируем комплексную диагностику и предлагаем широкий спектр стоматологических услуг, хирургических процедур и косметических стоматологических услуг.

Bostancı

2013 yılında açılan ilk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bostancı’da hizmet vermeye başlamıştır. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı 15 diş ünitesi ile 6 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. Bostancı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği , 3D Dental Tomografi ve diş hekimliğinin diğer Radyolojik tetkik imkanlarını, siz değerli hastalarına sunmaktadır. Dentapolitan Bostancı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Bostancı Şubesi; Kadıköy metro hattı Bostancı durağı önünde, E5 üzeri Bostancı köprü kavşağındadır. Ayrıca geniş otopark alanı ve vale hizmeti de sunmaktadır.

Ümraniye

2014 yılında yoğun talep üzerine ikinci Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ümraniye’de hizmet vermeye başlamıştır. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı 13 diş ünitesi ile 6 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. Dijital Panoromik ve Radyolojik tetkik imkanlarını, siz kıymetli hastalarına sunmaktadır. Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Ümraniye Şubesi; Üsküdar metro hattı Yamanevler durağına ortalama 600 metre mesafede, Çamlıca Şile otoyolu üzeri Küçüksu  kavşağındadır. Ayrıca otopark alanı bulunmaktadır.

 • Arkadaşçıl Doktorlar
 • Konforlu Klinikler
 • Ulaşılabilir
 • Aile Dostu
 • Ulaşımı Kolay
 • Kısa Süreli Tedavi
 • Sürpriz İndirimler
 • Memnuniyet garantisi
 • Digital 3D X-Ray
 • Modern Ekipmanlar
 • Yüksek Kaliteli Materyaller
 • Lazer Diş Hekimliği

Çekmeköy

2017 yılında artan talepler üzerine üçüncü Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çekmeköy’de hizmet vermeye başlamıştır. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı 16 diş ünitesi, 2 adet Genel Anestezi Ameliyathanesi ve Sedasyon ünitesi, 1 adet konferans salonu ile 7 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 3D Dental Tomografi ve diş hekimliğinin diğer Radyolojik tetkik imkanlarını, siz değerli hastalarına sunmaktadır. Dentapolitan Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Dentapolitan Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  diğer şubelerinden farklı olarak; çocuk hastalar, mental retardasyonlu hastalar, aşırı korkan hastalar, öğürme ve bulantı refleksi olan hastalar için Genel Anestezi veya Sedasyon ile uyutularak tüm diş tedavi işlemleri tek seferde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Çekmeköy Şubesi; Üsküdar metro hattı Çekmeköy durağına ortalama 200 metre mesafede, Şile otoyolu üzeri, Metrogarden Alışveriş Merkezi karşısındadır. Ayrıca araçlarıyla gelen hastalara otopark imkanı da sunulmaktadır.

Pendik

2019 yılında bölgedeki yoğun talepler üzerine dördüncü ve en yeni şubemiz Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Pendik’te hizmet vermeye başlamıştır. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan, akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı 7 diş ünitesi ile 4 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. Pendik’te akademik kadroya sahip tek diş kliniğidir. Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 3D Dental Tomografi ve diş hekimliğinin diğer Radyolojik tetkik imkanlarını, siz değerli hastalarına sunmaktadır. Dentapolitan Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Pendik Şubesi; Metro ile Pendik istasyonundan 3 yada 4 nolu çıkışları kullanarak 3 dakika yürüme mesafede, E5 üzeri Pendik köprü üzerinde 3 dakika yürüme mesafesinde, Pendik İDO iskelesine 1 km, hızlı tren ve Marmaray’a 700 metre mesafededir. Ayrıca araçlarıyla gelen hastalara otopark imkanı da sunulmaktadır.

Наша Миссия

«Дентаполитан», будучи стоматологической клиникой, предоставляет пациентам услуги по уходу за полостью рта и зубами по международным стандартам по всем стоматологическим специальностям, используя новейшие технологические возможности.

Наши Видения

Быть образцовым центром диагностики и лечения в области здоровья полости рта и зубов, взяв за основу международные научные исследования нашей страны и за рубежом. Стоматологические клиники «Дентаполитан» заботятся о вашей улыбке.