Dentapolitan Ağız Diş Sağlığı Merkezine Hoş Geldiniz, Gülüşünüzü Önemsiyoruz !

Biz Dentapolitanız

Diş hastalıklarının ileri teşhis ve tedavisinde uzmanlaşmış modern bir diş kliniği. Kapsamlı teşhisleri garanti ediyoruz ve çeşitli diş bakımı, cerrahi prosedürler ve kozmetik diş hizmetleri sunuyoruz.

Bostancı

2013 yılında açılan ilk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bostancı’da hizmet vermeye başlamıştır. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı 15 diş ünitesi ile 6 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. Bostancı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği , 3D Dental Tomografi ve diş hekimliğinin diğer Radyolojik tetkik imkanlarını, siz değerli hastalarına sunmaktadır. Dentapolitan Bostancı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Bostancı Şubesi; Kadıköy metro hattı Bostancı durağı önünde, E5 üzeri Bostancı köprü kavşağındadır. Ayrıca geniş otopark alanı ve vale hizmeti de sunmaktadır.

Ümraniye

2014 yılında yoğun talep üzerine ikinci Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ümraniye’de hizmet vermeye başlamıştır. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı 13 diş ünitesi ile 6 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. Dijital Panoromik ve Radyolojik tetkik imkanlarını, siz kıymetli hastalarına sunmaktadır. Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Ümraniye Şubesi; Üsküdar metro hattı Yamanevler durağına ortalama 600 metre mesafede, Çamlıca Şile otoyolu üzeri Küçüksu  kavşağındadır. Ayrıca otopark alanı bulunmaktadır.

 • Arkadaşçıl Doktorlar
 • Konforlu Klinikler
 • Ulaşılabilir
 • Aile Dostu
 • Ulaşımı Kolay
 • Kısa Süreli Tedavi
 • Sürpriz İndirimler
 • Memnuniyet garantisi
 • Digital 3D X-Ray
 • Modern Ekipmanlar
 • Yüksek Kaliteli Materyaller
 • Lazer Diş Hekimliği

Pendik

2019 yılında bölgedeki yoğun talepler üzerine dördüncü ve en yeni şubemiz Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Pendik’te hizmet vermeye başlamıştır. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan, akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı 7 diş ünitesi ile 4 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. Pendik’te akademik kadroya sahip tek diş kliniğidir. Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 3D Dental Tomografi ve diş hekimliğinin diğer Radyolojik tetkik imkanlarını, siz değerli hastalarına sunmaktadır. Dentapolitan Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Pendik Şubesi; Metro ile Pendik istasyonundan 3 yada 4 nolu çıkışları kullanarak 3 dakika yürüme mesafede, E5 üzeri Pendik köprü üzerinde 3 dakika yürüme mesafesinde, Pendik İDO iskelesine 1 km, hızlı tren ve Marmaray’a 700 metre mesafededir. Ayrıca araçlarıyla gelen hastalara otopark imkanı da sunulmaktadır.

Misyonumuz

Dentapolitan ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak, ağız ve diş sağlığı hizmetlerini tüm diş hekimliği uzmanlık dallarında uluslararası standartlarda, son teknolojik imkanları kullanarak hastalara sağlık hizmeti sunabilmektir.

Vizyonumuz

Ağız ve diş sağlığı alanında, uluslararası bilimsel çalışmaları referans alarak, ülkemizde ve uluslararası sahada örnek bir teşhis ve tedavi merkezi olmaktır. Dentapolitan Diş Hastaneleri olarak gülüşünüzü önemsiyoruz.