Dentapolitan Ağız Diş Sağlığı Merkezine Hoş Geldiniz, Gülüşünüzü Önemsiyoruz !

Bostancı

Ortodonti Uzmanı

Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurucu üyesi aynı zamanda gelişim üniversitesi diş hekimliği fakültesi kurucularından olan Ortodonti Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Oğuz Öztoprak. Bostancı, Pendik, Ümraniye ve Çekmeköy şubelerinde Invisalign ve Diş Teli olmak üzere Ortodonti hizmetleri vermektedir.

Bostancı Başhekimi, Periodontoloji (Diş Eti Cerrahisi) Uzmanı

İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerin Diş Hekimliği yapmış olan Periodontoloji Uzmanı Doçent Doktor Serhat Demirer Dentapolitan Hastanelerinin Bostancı Şubesinde Başhekim olarak hizmet vermektedir.

Diş Hekimi - Pedodonti

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Doktorasını tamamlamak üzere olan  Doktor Ezgi TATLI Dentapolitan Bostancı ve Pendik şubelerinde değerli çocuk hastalarına hizmet vermektedir.

Diş Hekimi

Dentapolitan Bostancı Şubesinde hizmet veren Diş Hekimi Barış Doğan siz değerli hastalarımızı Dentapolitan Bostancı Şubesine beklemektedir.

Diş Hekimi

Dentapolitan Bostancı Şubesinde Diş hekimi olarak görev yapmakta olan Muhammet Sarıkaya siz değerli hastalarımızı Dentapolitan Bostancı Şubesine beklemektedir.

Diş Hekimi

Dentapolitan Ümraniye Şubesinde Diş hekimi olarak görev yapmakta olan Selda Nalbantoğlu siz değerli hastalarımızı Dentapolitan Ümraniye Şubesine beklemektedir.