Dentapolitan Ağız Diş Sağlığı Merkezine Hoş Geldiniz, Gülüşünüzü Önemsiyoruz !

Dentist

Ortodonti Uzmanı

Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurucu üyesi aynı zamanda gelişim üniversitesi diş hekimliği fakültesi kurucularından olan Ortodonti Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Oğuz Öztoprak. Bostancı, Pendik, Ümraniye ve Çekmeköy şubelerinde Invisalign ve Diş Teli olmak üzere Ortodonti hizmetleri vermektedir.

Ümraniye Diş Hastanesi Başhekimi

Diş Hekimi Ercan Topçu Dentapolitan Diş Hastanelerinin Ümraniye şubesinde Başhekim olarak görev yapmaktadır. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde ve Yurtdışında da çalışmış olan Diş Hekimi Ercan Topçu sizleri Dentapolitan Ümraniye şubesine bekliyor.

Pendik Diş Hastanesi Başhekimi

Doktor Serkan Bayraktar Dentapolitan Diş Hastanelerinin Pendik şubesinde Başhekim olarak görev yapmaktadır. İstanbul da çeşitli bölgelerde çalışmış olan Serkan Bayraktar sizleri Dentapolitan Pendik şubesine bekliyor

Periodontoloji (Diş Eti Cerrahisi) Uzmanı

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) Dr. Muhsin Özdem Siz değerli hastalarına Dentapolitan Ümraniye ve Çekmeköy şubelerinde hizmet vermektedir.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) alanında Uzman Diş Hekimlerimizden olan Ece Yetiş Dentapolitan Diş Hastaneleri Pendik şubesinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.

Diş Hekimi - Pedodonti

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Doktorasını tamamlamak üzere olan  Doktor Ezgi TATLI Dentapolitan Bostancı ve Pendik şubelerinde değerli çocuk hastalarına hizmet vermektedir.

Diş Hekimi

Dentapolitan Bostancı Şubesinde hizmet veren Diş Hekimi Barış Doğan siz değerli hastalarımızı Dentapolitan Bostancı Şubesine beklemektedir.

Diş Hekimi

Dentapolitan Bostancı Şubesinde Diş hekimi olarak görev yapmakta olan Muhammet Sarıkaya siz değerli hastalarımızı Dentapolitan Bostancı Şubesine beklemektedir.

Diş Hekimi

Dentapolitan Pendik Şubesinde Diş hekimi olarak görev yapmakta olan Büşra Akarsu siz değerli hastalarımızı Dentapolitan Pendik Şubesine beklemektedir.