Dentapolitan Ağız Diş Sağlığı Merkezine Hoş Geldiniz, Gülüşünüzü Önemsiyoruz !

Dentapolitan Çekmeköy

Dentapolitan Çekmeköy

2017 yılında artan talepler üzerine üçüncü Dentapolitan Çekmeköy’de hizmet vermeye başlamıştır. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı 16 diş ünitesi, 2 adet Genel Anestezi Ameliyathanesi ve Sedasyon ünitesi, 1 adet konferans salonu ile 7 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. Çekmeköy Ağız ve
Diş Sağlığı Merkezi, 3D Dental Tomografi ve diş hekimliğinin diğer Radyolojik tetkik imkanlarını, siz değerli hastalarına sunmaktadır. Dentapolitan Çekmeköy Ağız ve
Diş Sağlığı Merkezi; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Dentapolitan Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi diğer şubelerinden farklı olarak; çocuk hastalar, mental retardasyonlu hastalar, aşırı korkan hastalar, öğürme ve bulantı refleksi olan hastalar için Genel Anestezi veya Sedasyon ile uyutularak tüm diş tedavi işlemleri tek seferde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Çekmeköy Şubesi; Üsküdar metro hattı Çekmeköy durağına ortalama 200 metre mesafede, Şile otoyolu üzeri, Metrogarden Alışveriş Merkezi karşısındadır. Ayrıca araçlarıyla gelen hastalara otopark imkanı da sunulmaktadır.

Dentapolitan Çekmeköy Diş Hekimlerimiz

Dentapolitan Çekmeköy İletişim

Dentapolitan Çekmeköy

Çağrı Merkezi: 444 41 60 – 0850 255 15 07
Telefon: +90 (216) 510 80 32


Mehmet Akif Mah. Erge Sok. No:1
Çekmeköy/İstanbul


Hafta içi ve Cumartesi: 09:00 – 19:00
Pazar: Kapalı


Şubemiz Hakkında Öneri ve Şikayetlerinizi İletebilirsiniz.