Dentapolitan Ağız Diş Sağlığı Merkezine Hoş Geldiniz, Gülüşünüzü Önemsiyoruz !

Dentist

Ortodonti Uzmanı

Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurucu üyesi aynı zamanda gelişim üniversitesi diş hekimliği fakültesi kurucularından olan Ortodonti Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Oğuz Öztoprak. Bostancı, Pendik, Ümraniye ve Çekmeköy şubelerinde Invisalign ve Diş Teli olmak üzere Ortodonti hizmetleri vermektedir.

Diş Hekimi

Doktor Serkan Bayraktar Dentapolitan Diş Hastanelerinin Pendik şubesinde Başhekim olarak görev yapmaktadır. İstanbul da çeşitli bölgelerde çalışmış olan Serkan Bayraktar sizleri Dentapolitan Pendik şubesine bekliyor

Diş Hekimi

Diş Hekimi Ercan Topçu Dentapolitan Diş Hastanelerinin Ümraniye şubesinde Başhekim olarak görev yapmaktadır. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde ve Yurtdışında da çalışmış olan Diş Hekimi Ercan Topçu sizleri Dentapolitan Ümraniye şubesine bekliyor.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Doktor Aylin MAHANOĞLU Dentapolitan Ümraniye ve Bostancı şubelerinde siz değerli hastalarına hizmet vermektedir.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) Yrd. Doç. Dr. Muhsin Özdem Siz değerli hastalarına Dentapolitan Ümraniye ve Çekmeköy şubelerinde hizmet vermektedir.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Uzmanı Özlem Erensayın 15 yıllı aşkın tecrübesi ile Dentapolitan Diş Hastanelerinin Ümraniye ve Çekmeköy şubesinde Çocuklarımızın Diş Sağlıkları için hizmet vermektedir.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) alanında Uzman Diş Hekimlerimizden olan Ece Yetiş Dentapolitan Diş Hastaneleri Pendik şubesinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.

Restoratif ve Estetik Diş Tedavisi

Dentapolitan Diş Hastanelerinin sıcak kanlı ve güler yüzlü hekimlerinden olan Uzman Doktor Gülensu Türkyılmaz Açıl Dentapolitan Çekmeköy Şubesinde siz değerli hastalarına Restoratif ve Estetik Diş Tedavileri alanında hizmet vermektedir.

Protez

Dentapolitan Diş Hastanelerinin Ümraniye şubesinde hizmet vermekte olan Diş Hekimi Çağla Nur Zengin siz değerli hastalarımızı eksik dişlerinize son vermek için bekliyor.

Diş Hekimi - Pedodonti

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Doktorasını tamamlamak üzere olan  Doktor Ezgi TATLI Dentapolitan Bostancı ve Pendik şubelerinde değerli çocuk hastalarına hizmet vermektedir.