Dentapolitan Ağız Diş Sağlığı Merkezine Hoş Geldiniz, Gülüşünüzü Önemsiyoruz !

The Team

Ortodonti Uzmanı

Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurucu üyesi aynı zamanda gelişim üniversitesi diş hekimliği fakültesi kurucularından olan Ortodonti Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Oğuz Öztoprak. Bostancı, Pendik, Ümraniye ve Çekmeköy şubelerinde Invisalign ve Diş Teli olmak üzere Ortodonti hizmetleri vermektedir.

Çene Cerrahı ve İmplantoloji Uzmanı

Dentapolitan hastaneleri kurucu üyesi aynı zamanda gelişim üniversitesi diş hekimliği fakültesi kurucularından olan Profesör Doktor Mustafa Tek. Çene Cerrahisi ve İmplantoloji alanlarında Dentapolitan Diş Hastanelerinin 4 şubesinde hizmet vermektedir.

Ağız Diş ve Çene Radyolojisi

Gelişim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Yönetim kurulunda bulunan Elif Tarım Ertaş Dentapolitan Çekmeköy Şubesinde Başhekim olarak Ağız Diş ve Çene Radyolojisi hizmeti vermektedir.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerin Diş Hekimliği yapmış olan Periodontoloji Uzmanı Doçent Doktor Serhat Demirer Dentapolitan Hastanelerinin Bostancı Şubesinde Başhekimi olarak hizmet vermektedir.

Diş Hekimi

Doktor Serkan Bayraktar Dentapolitan Diş Hastanelerinin Pendik şubesinde Başhekim olarak görev yapmaktadır. İstanbul da çeşitli bölgelerde çalışmış olan Serkan Bayraktar sizleri Dentapolitan Pendik şubesine bekliyor

Diş Hekimi

Diş Hekimi Ercan Topçu Dentapolitan Diş Hastanelerinin Ümraniye şubesinde Başhekim olarak görev yapmaktadır. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde ve Yurtdışında da çalışmış olan Diş Hekimi Ercan Topçu sizleri Dentapolitan Ümraniye şubesine bekliyor.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Doktor Aylin MAHANOĞLU Dentapolitan Ümraniye ve Bostancı şubelerinde siz değerli hastalarına hizmet vermektedir.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) Yrd. Doç. Dr. Muhsin Özdem Siz değerli hastalarına Dentapolitan Ümraniye ve Çekmeköy şubelerinde hizmet vermektedir.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Uzmanı Özlem Erensayın 15 yıllı aşkın tecrübesi ile Dentapolitan Diş Hastanelerinin Ümraniye ve Çekmeköy şubesinde Çocuklarımızın Diş Sağlıkları için hizmet vermektedir.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) alanında Uzman Diş Hekimlerimizden olan Ece Yetiş Dentapolitan Diş Hastaneleri Pendik şubesinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.